Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

 


Kerstdiner met John en Gré

 

Het is tijd om weer eens ouderwets en ‘smakelijk’ te lachen, en wel met het eens beroemde, inmiddels uitgerangeerde zangduo, John en Gré; de ‘Talento’s’.

Deze kersteditie van John en Gré is erg sfeervol, zeer beladen en overgoten met een dikke vleug humor. Kaarsjes op tafel, fonkelende glazen en prachtig opgemaakte gerechten, maar zeker niet zoetsappig. De kerstinstuif van John en Gré is getuige van ongedwongen gezelligheid met lekker eten, drinken en ook dansen gaan we zeker niet uit de weg.
 

Gré wil samen met haar man John in ‘Gasterij De Klaveet in Achterveld’ het beste en vooral het gezelligste kerstdiner aller tijden brengen en u heeft de eer hierbij aanwezig te mogen zijn.

U begrijpt het al; u gaat genieten, middels het enveloppenspel, van een aaneenschakeling van zang, dans en interactie; illusie met Hans Plok, een intermezzo met de zingende kerstman die uw gasten al zingend betrekt bij evergreens als ‘Jingle Bells en het prachtige ‘White Christmas’, Gospel met Mahalia Jackson, Apres-ski variété en de niet bij kerst weg te denken songfestivalsongs, zoals ‘Ik zie een ster’ en de ‘Mallemolen’.

John en Gré gaan u vermaken met een avondvullende show van divers amusement, onder het motto:  ‘Een avond niet geweest, is een avond niet gelachen’. 

Gasterij De Klaveet Kerstmenu

 De gasten ontvangen een welkomstcocktail bij binnenkomst.

=============

soupe de légumes

Pan soep met verscheidene groenten uit de tuin van de kerstman

=====================

Le dîner special avec des viands et poisson divers .

  • Zalm & fruit de Mer met broccoli in roomsaus

  • A la minute rundersteak van de B.B.Q

  • Gegrilde varkenshaasmedallions van de B.B.Q.

  • Gebraden kalkoenrollade met gebakken uien en champignons

  • Kipdijen met ’n exotische vruchtensaus

3 soorten warme groenten
Verrukkelijke stoofpeertjes
Country cubs

Diverse salades, stokbrood, karrenwielbrood en diverse sausjes

=========================

GRAND dessert

 Chocolademousse met kletskoppen

Kaneelijs met slagroom

Verse vruchten
===========================

Le Café

 Lekker vers bakkie koffie

 

 

Dit all-inclusive kerstfeest draait dagelijks vanaf maandag 7 dec. t/m dinsdag 22 dec.

U kunt dit reserveren voor groepen vanaf 4 pers. tijdens onze inloopavonden.

Ook heeft u de mogelijkheid om dit feest alleen voor uw eigen gezelschap te reserveren als besloten groep (mogelijk vanaf 50 pers).

Als besloten gezelschap bepaalt u zelf uw tijden, dit kan ook middagvoorstelling.